Copyright © FotoPawel.Olsztyn.pl
logo

O mnie

Witam! Mam na imię Paweł, pochodzę z Olsztyna. Fotografia to moje hobby i pasja. Fotografuję od 2006 roku, wówczas kupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy. Swoją przygodę z fotografią zaczynałem od zwykłych prostych i tanich kompaktów, później przyszedł czas na aparaty z wyższej półki. Obecnie fotografuję lustrzankami firmy Nikon.

Fotografia to jedna z moich pasji. Fotografuję wszystko, główne tematy: ludzie, emocje, zwierzęta, motoryzacja, wydarzenia, natura, krajobrazy, ciekawe miejsca oraz Fotografia ślubna.

Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer organizowany przez Komisję Liturgiczną Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie.

Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski fotografowie i kamerzyści powinni legitymować się uprawnieniem do wykonywania zdjęć i filmowania wydanym przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną, aby mogli wykonywać te czynności podczas celebracji liturgicznych w kościele.

Fotografuję dla portalu www.wiadomosci.olsztyn.pl. Od marca 2015 roku współprowadzę społeczność @igers_olsztyn oraz od kilku lat jestem influencerem dla Sony Polska na Instagramie.

Moje zdjęcia można obejrzeć w moim portfolio oraz na: