Cześć!

Mam na imię Paweł, pochodzę z Olsztyna na Warmii. Fotografia to moje hobby i pasja. Fotografuję od 2006 roku, wówczas kupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy. Swoją przygodę z fotografią zaczynałem od zwykłych prostych i tanich kompaktów, później przyszedł czas na aparaty z wyższej półki. Obecnie zdjęcia wykonuję aparatami marki Canon oraz Sony. Fotografuję głównie krajobrazy, przyrodę oraz imprezy okolicznościowe.

Ukończyłem kurs liturgiczny dla fotografów i operatorów kamer organizowany przez Komisję Liturgiczną Archidiecezji Warmińskiej w Olsztynie.

Zgodnie z zarządzeniem Konferencji Episkopatu Polski fotografowie i kamerzyści powinni legitymować się uprawnieniem do wykonywania zdjęć i filmowania wydanym przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną, aby mogli wykonywać te czynności podczas celebracji liturgicznych w kościele.

Od marca 2015 roku współprowadzę społeczność @igers_olsztyn na Instagramie oraz od kilku lat współpracuję z marką Sony Polska. Fotografuję również dla portalu www.wiadomosci.olsztyn.pl.

"Najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie" - Chase Jarvis

Fotografia Mobilna

Jestem również pasjonatem fotografii mobilnej. Moja przygoda z tym rodzajem fotografii zaczęła się w 2016 roku od propozycji współpracy z marką Sony Xperia. (Współpracowałem również z marką Realme oraz VIVO) W ciągu kilku lat, testując kolejne modele smartfonów poznałem tajniki fotografii mobilnej i nauczyłem się jak zrobić dobre zdjęcie smartfonem.

Fotografia mobilna sprawiła, iż autentyczna stała się idea, że najlepszy aparat to ten który ma się przy sobie.

 

Zapraszam do współpracy oraz do odwiedzenia moich kanałów społecznościowych.